Взяв я участь у так званій грі “Мусоровоз”. Де вона вперше з’явилась я не знаю, але прочитав  я про неї в суспільстві we.easyelectronics.ru. Довгий час гра проводилась тільки по території Росії. І тільки минулого року було вирішено провести її в Україні.
Правила і суть досить прості. Збираємо зі всієї хати барахло, яке вам шкода викинути і нема де подіти, у велику коробку і відправляємо по маршрут-листу іншому учаснику гри. Той в свою чергу забирає щось із коробки, докидає чогось свого і відправляє далі по списку.

Правила: Потрібно зробити фото-звіт того, що ви взяли, вказати причину навіщо воно вам, привести параметри взятого “барахла”. А також сфотографувати відкриту, але ще не розпаковану коробку.
Ось і вся суть і правила.

Під час проведення першої гри в Україні, учасник з Києва відправив дві бандеролі у двох напрямках. На Схід і на Захід. Так сталось, що до Заходу бандероль не дійшла. Зате було вирішено пустити “мусоровоз” зі східних регіонів на захід. Десь сумарно участь взяло близько 20 радіолюбителів зі всієї України.

До мене посилка йшла цілих пів року і на кінець прийшло СМС з Нової пошти, що мене чекає бандероль. Виявилось не мала така коробочка, вагою 13 кг. До дому ледь доніс, не було за що вхопити.

Ось кілька фото з того що я взяв собі:

Junk_box

Junk_box_unpack

Junk_box_bigjunk

Junk_box_stm32

Junk_box_resistor_capasitor

Junk_box_register

Junk_box_power_suplay

Junk_box_pover_cable

Junk_box_logick

Junk_box_lipo

Junk_box_induction

Junk_box_FR107_diod

Junk_box_capasitors

Junk_box_capasitor

Junk_box_5w_resistor

Comments:

Написати відповідь

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

вимагається